FOX WEB basic+


Pokud nepotřebujete www stránky často aktualizovat a chcete-li efektivní a přitom dostupné statické www stránky, je pro vás ideálním řešením naše služba FOX WEB basic. Uděláme pro vás webdesign splňující vaše představy. Tyto internetové stránky jsou dle vašich představ naprogramovány napevno s definovaným menu s několika položkami a odkazy. Internetové stránky FOX WEB basic nejsou obsahově limitovány. Lze dle zadání  fotogalerii, kontakty, popis vlastníka webu, apod. V případě, že je však třeba internetové stránky i po jejich spuštění aktualizovat, klient se obrací na naši agenturu, která aktualizaci provede. Pokud Vám přestane tato služba vyhovovat, lze celou webovou stránku předělat přímo do redakčního ("publikačního") systému.

Tvorba www stránek FOX WEB basic+: charakteristika, klady a zápory


Jedná se o statické www stránky, kdy je několik položek v menu a možnost podstránek – dle představ klienta. Mezi klady těchto www stránek patří nižší pořizovací náklady, jednoduchost, dostupnost, vyšší rychlost zpracování, libovolná možnost podstránek a neomezené komponenty (flash, fotogalerie, formuláře, apod.). Samozřejmostí je dodržení standardů XHTML 1.0 Strict, CSS 2.1, apod., rovněž validní, sémantický, úsporný kód, dále testování, optimalizace a validace.

Specifikace FOX WEB basic+:

  • bez jazykových mutací
  • 500 MB*
  • SEO analýza
  • Propracovanější grafický návrh
  • Max. 20. stránek
  • Novinky
  • Jednoduché menu s podmenu
 

Cena výroby: od 15.900,-- Kč
Roční webhosting: 1050,-- Kč za rok (Doména cz v ceně.)


 

Ceny jsou platné od 10.10.2018 a neobsahují 21% DPH.
*Platí pouze v případě webhostingu u OMEGA Czech

Nezávazná poptávka

Pokud máte zájem o tvorbu statických www stránek v řadě FOX WEB basic nebo basic+, dynamických stránek řady FOX WEB standard+ nebo profi+ s redakčním systémem, SEO optimalizaci textů (zpracování nových nebo úpravu stávajících textů) či o naše další služby, kontaktujte nás na:

tel.: +420 775 946 363, e-mail: info@omegaczech.cz
 

*
*
*
*
Zájem o zpracování optimalizovaných textů:    
   * Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.